FREEL – Ей, люди
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

FREEL – Ей, люди (Сингл)

Freel випустив нову пісню «Ей, люди», автором слів якої є Фоззі з гурту «Танок на Майдані Конго».

«Вперше в житті виконую не свій текст. Пісня про вічне, наболіле і, як на мене, важлива прямо зараз для українського суспільства. Дуже мене зачепили слова і я вирішив виконати», – розповів «Нотаткам» Freel. В центрі сюжету композиції — ведуча ранкових новин, яка працює на телебаченні.

«Фоззі — людина, яку я називаю “сенсей” і яка у творчому плані вплинула на мене чи не найбільше за інших. Коли я прочитав цей текст, він сильно відгукнувся в мені, так, ніби хтось озвучив деякі мої думки. Телевізор, на жаль, досі відіграє значну роль в Україні — і так би хотілося, щоб вже завтра зранку люди почули не “вбили, викрали, розстріляли, вкрали”, а слова про те, що настав час “зростати над собою і любити тих, хто біля нас”.

Майже всі (я в тому числі), хто читав текст, думали, що він новий і написаний по недавнім подіям. Набрав Фозза — виявляється, тексту 5 років. Це і є ознакою пера дійсно великого Майстра — коли твої слова з часом не втрачають актуальності, навіть більше: цей текст звучить злободенно і у 2015, і у 2020, і так само прозвучав би і у 2000», — ділиться репер історією створення пісні «Ей, люди».

Трек доступний на усіх стрімінгових сервісах, невдовзі на нього буде презентоване відео.

FREEL – Ей, люди
Придбати трек
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *