Freel – Давній друг
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

Freel – Давній друг (Лірик відео)

Сьогодні, 3 вересня 2021 року, репер Freel презентував новий трек під назвою «Хто ти такий?», який став офіційним саундтреком до книги його доброго друга, письменника Артема Чеха. Пісню сповнено відсилками до подій твору.

Авторство інструменталької частини композиції належить українському саундпродюсеру Стасу Чорному.

«Я сьогодні випустив нову пісню, це саундтрек до нової книжки письменника Артема Чеха «Хто ти такий?». Одночасно дропнули трек і книжку, така от культурна колаба», – коментує Freel.

Виконавець також розповів, що товаришує з Артемом вже близько шістнадцяти років, і безліч разів бував у квартирі, де розгорнулися події роману. В основу книги «Хто ти такий» покладено історію десятирічної дружби між звичайним провінційним хлопцем Тимофієм та ветераном Феліксом. Додамо, що за мотивами цього твору було навіть знято повнометражну ігрову стрічку «Я і Фелікс» (режисура Ірини Цілик).

На фото обкладинки, до слова, поруч із Фрілом не Артем Чех, як ви могли подумати, а брат виконавця. Окрім того, судячи з коментарів на YouTube, Freel планує зняти до цієї композиції повноцінний кліп, тож слідкуйте за наступними новинами!

Freel – Давній друг
Слухати чи придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *