Freel – Давній друг
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

Freel – Давній друг (Кліп)

Виконавець Freel екранізував свій свіжий сингл «Давній друг», що став саундтреком до книги письменника Артема Чеха під назвою «Хто ти такий?».

«У мого друга і кума вийшов кліп на пісню «Давній друг». У цій композиції дуже багато мене. Це є своєрідною артикуляцією тих самих «інших берегів», які довго мене не відпускали. Тут не лише зв‘язки із книгою «Хто ти такий?», але й непорушне продовження мене, як людини, що вірить у давню дружбу. І так, цей патрон я привіз Фрілу з фронту. Дуже давно. А він зберіг», – коментує Артем Чех.

За словами Фріла, він дуже хотів показати те, як він проводив час у дитинстві, як можливо пронести міцну дружбу крізь усе життя. Адже Фріл з Артемом дружать уже понад шістнадцять років. Словом, це ностальгічна історія про друзів із девяностих років, із часів, коли найцікавішою дитячою розвагою були не телефони, а м’ячі.

Режисером відео виступив Денис Захаров, операторську роботу виконав Олександр Лубенський. Авторство інструменталу композиції належить українському саунд-продюсеру Стасу Чорному.

Freel – Давній друг
Слухати чи придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *