Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

Freel – Чорний дим (Кліп)

21 листопада – знаковий день для всієї історії України, який виразно демонструє волелюбність нашого народу та його прагнення до свободи в абсолютно усіх розуміннях цього слова. Саме 21 листопада 2013 року розпочався Євромайдан, а у 2004 році взяла старт Помаранчева революція. І якщо акції на підтримку Віктора Ющенко минулися без масового кровопролиття, то столичний Майдан, як відомо, в буквальному сенсі омився кров’ю, а сусідня держава-агресор, скориставшись розхитаною ситуацією в нашій країни, анексувала Крим і розпочала воєнні дії на сході. Дії, які не зважаючи на обіцянки політиків, тривають і досі.

Втім, окрім кривавого мінору, обидва ці державні перевороти у тій чи іншій мірі ознаменували важливий переворот у свідомості великої кількості українців, символом чого стало зростання, розвиток та популяція української культури та, зокрема, музики. Обидві революції неодмінно супроводжувалися українською музикою, що дало останній потужний поштовх до прогресу, адже українці все більше і більше починали потребувати якісного сучасного продукту. І українська музика залунала.

Одним з її відголосків, присвяченим Революції гідності, стала пісня «Чорний дим» від Андрія Шалімова під псевдо Freel, учасника популярної хіп-хоп формації «На Відміну Від». Тоді цей трек з’явився у якості окремого синглу, а сьогодні, у дату річниці подій, Фріл презентує до нього відеокліп.

«Дату я обрав не просто так – у цей день 3 роки тому почалася Революція гідності, а трек саме про неї. Я вирішив, що для відео кращого актору, аніж розгніваний народ, апріорі бути не може, тому домовився з BABYLON’13 – там послухали трек і дозволили використати кадри, які вони знімали під час Майдану», – розповів «Нотаткам» виконавець. «І мертвим, і живим, і ненародженим», – завершив свій меседж у соціальних мережах фразою Тараса Шевченка Freel.

Freel – Чорний дим

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *