Freedom Cry
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Freedom Cry – Однойменний альбом

Запорізький metal-проект Freedom Cry презентував у мережі свій другий за ліком однойменний альбом, що вмістив у себе десять авторських творів. Нова платівка Freedom Cry стала логічним продовженням виданого раніше релізу під назвою One, але не є фінальним завершенням цієї музичної історії, адже музиканти запланували її у вигляді трилогії. Головною ідеєю першого альбому є самотність, другого – свобода, а майбутню третю платівку буде присвячено питанням духовності.

Робота над новим альбомом Freedom Cry тривала в період з листопада 2015 року до лютого 2016 та відбувалася в класичному для проекту форматі дуету. Засновник гурту Дмитро Кушнір, який, до речі, є автором всіх текстів та музики, працював пліч-о-пліч з Андрієм Іванюком (Andy), який робив аранжування матеріалу. Запис платівки відбувався на домашній студії Андрія Andyprojects.

«Наша головна мета – творити і бути незалежними. Бо тільки так ми зможемо до останнього подиху бути чесними перед собою і людьми. Трохи романтично… Але ми такі, які є», – розповів «Нотаткам» лідер Freedom Cry Дмитро Кушнір.

Окрім того, він зазначив, що в планах проекту є ідея більш якісно перезвести і наново відмастерувати згаданий альбом One та продовжити працювати над третім релізом. Цікаво, що наразі більша половина матеріалу майбутнього диску вже написана, і хлопці обіцяють взятися за неї найближчим часом. Шукайте більше інформації на сторінці Freedom Cry ВКонтакті.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *