Frazé-Frazénko & Vova Zi Lvova – Визвольна війна
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

Frazé-Frazénko & Vova Zi Lvova – Визвольна війна (Кліп)

Олександр Фразе-Фразенко входить до переліку провідних кінодокументалістів України і не тільки. Окрім того, пан Олександр вже встиг показати себе й у ролі кліпмейкера, зокрема завдяки співпраці з ватагою Joryj Kłoc (виднограї LIS, KOŁOMYJKY, BABA, KŁADKA).

У серпні 2019-го року, під час роботи над кліпом RÁNO-RÁNO у спільному виконанні гурту Joryj Kłoc та одного з прешопрохідців в українському хіп-хопі, тобто Vovy Zi Lvova, Фразе-Фразенко та Вова вперше разом перетнулися на одному знімальному майданчику.

Трохи пізніше продюсер Jurek Zełený перезнайомив хлопців між собою вже ближче і запропонував їм спробувати попрацювати один з одним. Дебют такої співпраці з’явився скоріше, ніж на місяць після першого знайомства! Це був виднограй Vova Zi Lvova — DO DUPY.

Очевидно, митці знайшли поміж собою таки добру спільну мову, бо співпраця їм «пішла»! Десь за місяць після виходу кліпу DО DUPY, світ побачив новий доробок — тепер вже за участі Уляни Малиняк.

Поки Олександр Фразе-Фразенко робив кліпи комусь на стороні, в той самий час він тихою сапою створював і свій дебютний альбом в стилі RAP — вже під творчим іменем як Frazé-Frazénko. Першим провісником з нього стала пісня VYZVOLNA VIYNA, до створення якої гостинно долучився той самий Vova Zi Lvova. Він не лише став до кадру в новому кліпі, але й написав і записав свою частину читки в самій пісні.

Незабаром у мережі обіцяє з’явитися і повний альбом альтернативного галицького репу, тому слідкуйте за наступними новинами.

Frazé-Frazénko & Vova Zi Lvova – Визвольна війна

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *