Fraze-Frazenko – Безсмертна класика
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

Fraze-Frazenko – Безсмертна класика (Альбом)

Олександр Фразе-Фразенко, один з провідних кінорежисерів України, а також один з лідерів free-improv сцени та письменник, видав дебютний реп-альбом #BezsmertnaKlasyka, чим сильно здивував своїх давніх прихильників. Альбом вийшов на лейблі його компанії OFF Laboratory Music і вже доступний на всіх ресурсах: Apple Music, YouTube Music, та ін. До альбому аж на трьох треках долучився зірковий репер VovaZiLvova, перший сингл альбому представлений кліпом на пісню «Визвольна війна» за його участі. Нашуміла скандальна пісня «Смокчи» також є в альбомі в оновленому звучанні.

В недавньому інтерв’ю Frazé Frazénko зізнався, що реп для нього це сучасне втілення античного декламування поезії, коли поет, Вергілій, Овідій, Горацій, читає свій текст речетативом, а хор після кожного «куплету» виконує «приспів». Саме таку формулу він давно шукав в сучасному мистецтві для поєднання всіх трьох своїх основних іпостасей.

Альбом не просто має таку назву – «безсмертна класика», вона не зухвала, а концептуальна. Для Олександра він став підсумком кількарічної роботи над саморозвитком, тож альбом покликаний відобразити цей важкий, виснажливий, але неймовірно трансформаційний процес. В інтерв’ю журналу «Країна» він сказав: «Спочатку треба стати щасливим самому». Тож всі треки альбому розкривають погляд автора на вічні, тобто безсмертні і класичні, теми: любов, ненависть, байдужість, батьки-діти, самоаналіз, саморефлексія, доля та ін. Важливим поштовхом до такої трансформації митця підштовхнуло народження його сина Езри.

Fraze-Frazenko – Безсмертна класика
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *