Frau Marla – Відьма
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Frau Marla – Відьма (Сингл)

До вашої уваги новинка від молодого альтернативного гурту Frau Marla – свіжий, третій за ліком студійний сингл київських музикантів під назвою «Відьма». Варто зазначити, що згадана композиція вже встигла припасти до душі слухачам Frau Marla завдяки її потужному живому виконанню, яке, з рештою, отримало наразі і своє не менш потужне студійне втілення. Нагадаємо, що гурт, який було засновано лише наприкінці 2014 року, окрім трьох авторських синглів, вже має у своєму гандикапі декілька живих виступів у Борисполі, Білій Церкві та Києві. Саме у столиці відбувся концертний дебют Frau Marla на сцені фестивалю Kyiv Open Air Stage, що проходив на Європейській площі поблизу Арки Дружби народів 5 липня 2015 року.

Як розповіла «Нотаткам» фронтвумен Frau Marla Ірина Радинська, всі ті, хто відвідував живі виступи колективу, могли запам’ятати нову пісню під іншою робочою назвою – «Кішка». «Це й не дивно, адже в українській міфології постаті відьми та кішки часто-густо ототожнювали між собою. Загалом, текст та музика композиції з’явилися досить давно та зазнали за цей час масштабних змін. Зрештою ми зупинилися на остаточній назві «Відьма» та драйвовому гітарному аранжуванні, тож пропонуємо наразі і вам ознайомитись із фінальними результатами нашої кропіткої студійної роботи», – зазначила співачка.

За словами музикантів Frau Marla, новопредставлена пісня «Відьма» обов’язково увійде в дебютний повноформатний альбом колективу, робота над яким триває. Учасники гурту сподіваються завершити платівку вже до Нового року, та обіцяють з часом порадувати своїх прихильників декількома новими синглами.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *