Frau Marla – Де ти був
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Frau Marla – Де ти був (Сингл)

Київський гурт Frau Marla презентує свою нову композицію із дещо феміністичними присмаками під назвою «Де ти був». І хоча свіжа пісня була записана на студії LSD Records та оприлюднена в Інтернеті лишень декілька днів тому, проте з моменту її фактичного написання музикантами минув вже майже цілий рік.

«У нашій новій пісні мова піде про тих чоловіків, які раптово зникають, коли вони дуже треба і вертають назад, коли вже абсолютно не потрібні. Пісня про сильних духом жінок, вона дійсно типово жіноча. Напевно чи не кожна жінка чи дівчина зможе віднайти у ній власну історію та послати то все до біса», – кажуть про трек учасники Frau Marla.

Окрім того, музиканти розповіли нашому сайту, що наразі активно працюють над створенням свого дебютного повноформатного альбому, а також планують реліз декількох відеоробіт. Серед них офіційний відеокліп на пісню «Божевільна», яка зараз ще знаходиться в роботі, а також, можливо, концертне тур-відео до вищезгаданого треку «Де ти був». Слідкуйте за новинами та анонсами від молодого гурту!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *