Frau Marla – Божевільна
Кліпи, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Frau Marla – Божевільна (Сингл + кліп)

Маємо для вас подвійну прем’єру від столичного гурту Frau Marla – музиканти поділилися зі слухачами своїм новим студійним синглом «Божевільна» та відеокліпом до нього. Запис треку нещодавно проходив на київській звукозаписуючій студії L.S.D, а сама пісня була написана ще на початку 2015 року вокалісткою гурту Іриною Радинською, після чого спільними творчими зусиллями учасники гурту «одягнули» її у фінальну музичну оболонку. Як розповіли музиканти Frau Marla, назва пісні «Божевільна» передає глибокі переживання жінки, а не гострі розлади психіки, тож основним настроєм твору є сум, біль, горе, але аж ніяк не істерика чи екшн.

За словами учасників Frau Marla, кліп на пісню «Божевільна» є по факту більше атмосферною роботою, ніж сюжетною. «Це такий своєрідний плач, внутрішня жалоба за людиною, яку головна героїня в собі потроху вбиває. Мова йде про чоловіка, якого вона достатньо сильно любила, щоб у майбутньому так само сильно зненавидіти. Але все ж таки у її душі переважає біль, а не ненависть», – поділилася з «Нотаками» фронтвумен Ірина.

«Божевільна» – це перша робота відеографії колективу, а оскільки проект поки що не є комерційним, знімали її музиканти самотужки, власноруч долаючи численні труднощі та проблеми. Кожен з них чудово розуміє, що новому ролику ще дуже далеко до ідеалу, але Frau Marla обіцяють підтягнути і цей аспект творчості та в зовсім недалекому майбутньому відзняти ще більш цікаві роботи для української публіки.

ЗавантажитиВам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *