Frau Marla – Аморе
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Frau Marla – Аморе (Альбом)

«Аморе» – це зовсім свіжа добірка любовно-музичних варіацій від учасників гурту Frau Marla, роботу над якою було розпочато близько двох років тому. Саме студійне накопичення, до слова, тривало майже рік на двох різних столичних студіях звукозапису – Legal Sound Drugs та Crosscountry recording. У новому альбомі столичній команді вдалося поєднати композиції з чималою історією у 6-7 років, а також абсолютно нові твори, витримавши стиль і більш-менш однакове звучання матеріалу.

«Amore – абсолютно жіноча, емансипована платівка, там багато почуттів, переживань, мрій, недоказаних слів. Лірика в основному інтимна, крім «Революції» і «За хвилину до бою», оскільки події в країні не оминули нікого. Кожна пісня має свою історію, своє натхнення, кожна – як окремий етап пережитого. Може саме тому в ній поки нема мажорних ладів і піднесених настроїв. Це суцільна історія кохання, від початку його до кінця, потяг, пристрасть, біль, розчарування», – розповіла «Нотаткам» про альбом фронтвумен Frau Marla Ірина Радинська.

Обкладинка альбому «Аморе», до речі, також була достатньо важливим аспектом релізу для всіх музикантів Frau Marla, тож на її фінальний варіант їм довелося почекати, при чому майже цілий рік. «Особлива історія стосовно обкладинки, яку чекали також майже рік, а потім отримали за кілька хвилин. Завдання «намалюй щось, що асоціюється у тебе з коханням», як на мене, виконано просто відмінно. Хоча результат має також дві сторони: з боку художника – кохання перетворює людей на комах, на щось нікчемне та плазуюче. Моя ж інтерпретація, все-таки, стосується самки богомола, яка має свої плани на самця після контакту :) Тому кожен здатен бачити свої символи, особливо коли зможе читати тексти між рядків», – додає співачка.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *