Fraskos – Королева
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Fraskos – Королева (Лірик-відео)

До вашої уваги новинка від проекту Fraskos під назвою «Королева», у якій подружжя музикантів Марія Нікуліна і Тарас Болгак іронічно звернулися до соціальної тематики, розмірковуючи про різницю між поведінкою людини у реальному житті та у соціальних мережах. Зауважимо, що композиція стала першим релізом після дворічної творчої паузи колективу, під час якої Марія встигла взяти участь у шоу «Голос Країни», розвернувши до себе всіх трьох зіркових тренерів.

«Перша україномовна пісня, яку ми вирішили презентувати. І знову, як у Dreambox (дебютний кліп, у якому подружжя виступило у якості режисерів, – прим.), вийшов театр одного актора :) Що поробиш, любимо ми з Тарасом таку «дуристику». Розумію, що це далеко не найлегший шлях до слави, але сподіваюся, ми знайдемо свого слухача, який буде з нами на одній хвилі», – коментує Марія Нікуліна.

«Ще одна наша з Маруською робота! З’явилася різко і нахабно, без черги влізла поперек інших пісень, які чекають своєї черги побачити світ», – додає Тарас Болгак.

Зауважимо, що пісня «Королева» увійде до майбутньої повноформатної платівки проекту Fraskos, робота над якою наразі активно триває.

Fraskos – Королева
Fraskos y FB
«Нотаткам» на каву

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *