Фranko’ – Світає
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Фranko’ – Світає (EP)

Інді-гурт Фranko’ з міста Запоріжжя (це, до речі, важлива інформація з огляду на нашу наступну публікацію) презентує свій другий студійний міні-альбом «Світає». Свіжа платівка містить п’ять авторських пісень команди, дві з яких було раніше опубліковано у якості окремих веб-синглів. Як обіцяють музиканти, тема і музика цих пісень проведуть слухачів спектром всіх емоцій і дадуть побути водночас глядачем гарного кіно та відчути дещо знайоме з реального життя.

«Світає» – це певний крок у нашому творчому житті, який був завершений ще восени 2017 року, а випущений через рік. «Світає» – пiснi, якi зроблені тоді, коли ми гостро відчували, що найтемніший час настає перед світанком. Герої пісень – ми з вами. А нашi подiї, боротьба, любов, вiра в янгола охоронця – це тексти i звуки музики. «Світає» – це пісні, які стануть саундтреками ваших літніх світанків та холодних зимових вечорів. Це пісні, які звучатимуть, коли вам сниться інший, створений для вас з коханою людиною світ, та в моменти, коли цей світ йде проти вас», – розповіли учасники гуру Фranko’.

Цікаво, що не дочекавшись прем`єри свого ЕР, музиканти вже розпочали роботу над наступними піснями, а також планують найближчим часом оприлюднити офіційний відеокліп, який наразі знаходиться на стадії монтажу. Слідкуйте за новинами!

Фranko’ – Світає

Google Play
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *