Фranko – Перегони
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Фranko – Перегони (Сингл)

Поп-рок гурт Фranko’ презентують пісню «Перегони» – перший сингл зі свого майбутнього повноформатного альбому. Трек було записано на студії Studioroom87, з якою учасники команди співпрацюють вже не вперше. Саме ж звучання композиції яскраво відображає пошук музикантів оновленого власного звучання, та нових себе у цих звуках та нотах. Тому, якщо уважно прислухатись, окрім музичних інструментів у пісні задіяні абсолютно неочікувані підручні засоби, що дали цій історії буквально нове живе дихання. Зокрема мова йде про звичайний залізний напилок: звук вийшов такий, ніби щось заточують, або випилюють.

«Пісня «Перегони» написана про всіляку конкуренцію… У політиці, серед творчих людей, та i в будь-якій іншій галузі. Довге спостереження змагань між нами породило цей текст i цю музику. Під розмірений та в той же час качовий саунд пісня нагадує, що в умовах конкуренції ми часом губимо свої людські якості. У моменти, коли ми сліпо йдемо до мети, варто не втрачати своє лице, не припиняти бути передусім собою», – розповіли читачам «Нотаток» Фranko’.

Зауважимо, що пісня «Перегони» – це не останній передвісник нового альбому, тому незабаром очікуйте на наступні прем’єри.

Українська музика: Фranko – Перегони

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Ирина says:

    Очень, очень понравилось!!!! Умнички! Дальнейших успехов!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *