Фranko – Морозно
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Фranko – Морозно (Кліп)

Існує думка, що закохуватися можна лише в теплий період року. Але гурт «Фranko’» вирішив зруйнувати цей стереотип, презентувавши зимову пісню із відчутним присмаком весни.

«Морозно» – це перша пісня, написана мною українською мовою. Можна сказати, що з цієї пісні почалась команда «Фranko’» у моїй голові. Партія клавіш немов проводить слухача у світ спогадів своїми схожими на хвилі переливами. У приспіві, якщо прислухатись, клавіші грають уривки зі «Щедрика» – пісеньки, яку співають взимку, але яка про весну», – розповіла вокалістка гурту Катерина Стаценко.

«Морозно» – пісня про самотність, про те, як люди говорять різними мовами так, що знаходяться в різних площинах існування і не чують один одного, не бачать, не мають жодного контакту саме тоді, коли цей контакт кричуще потрібен. Ця пісня про той проміжок часу, який з’являється після відчуття, що це кінець, і перед тим, як ми відчуваємо, що ось він – початок нового, весняного, свіжого, справжнього. Тому ця пісня нагадує чистилище», – жартують учасники гурту.

Відео до композиції знято на Хортиці – острові, який є споконвічним символом усього українського. «У відео ми вирішили використати символізм, а символи можна розуміти по-різному. Нам дуже цікаво, як наші знаки зрозуміють різні люди», – додають музиканти.

Тому слухайте нову пісню гурту «Фranko’», дивіться відео, та звертайте увагу на символи – і не тільки у кліпі.

Українська музика: Фranko – Морозно

Google Play
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

3 коментаря

 1. Іра says:

  Мені здається, чи я знаю іншу українську групу з такою самою назвою?

  1. Роман Кушнарьов says:

   є :) Але вони капсом пишуть назву – FRANCO.

 2. Дмитро says:

  Дуже банальний саунд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *