Фranko' – Медузи
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Фranko’ – Медузи (Кліп)

Зовсім нещодавно запорізький гурт «Фranko’» показав цікавий лайв-перформанс в обласному краєзнавчому музеї. Той захід було присвячено презентації нової відеороботи колективу на пісню «Медузи», у якій розповідається історія про внутрішній пошук цінностей. Тоді музиканти зіграли наживо кілька пісень, після чого і відбувся перший ексклюзивний показ відеокліпу.

Наразі всі меломани вже мають можливість ознайомитися з остаточною версією кліпу на пісню «Медузи». «Сама пісня ніби надиктовувала кадри, які побачать глядачі. Кадри, де є вітер, відірваність від реальності, пастельні тони.. Нам хотілося створити простір, який міг би існувати лише в уяві, напівпрозорий світ, у якому ми опиняємось тільки подумки. Ми хотіли створити історію про пошук. Хотіли запитати глядачів та й у самих себе: що в житті є дійсно цінним? Що нам треба, щоб відчути щастя? Але нам здається, що відповідей буде рівно стільки, скільки людей це відео перегляне.. Головний герой історії – глядач. Нехай у нього виникає відчуття, що тільки він знає єдину вірну відповідь», – кажуть учасники «Фranko’».

Цікаво, що історія даного відео розпочалася, коли гітарист «Фranko’» Павло Шустряков на репетиції розповів про побачений сон, у якому він сидів на урвищі і грав на гітарі, у якої замість струн було натягнуто проволоку. Пізніше дана ідея доповнилася іншими фантазіями і фронтвумен гурту Катерина Стаценко склала їх у єдиний сценарій майбутньої зйомки.

Фranko’ – Медузи
Фranko у FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *