Фranko – і це Так
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Фranko’ – і це Так (EP)

Постійні читачі «Нотаток» вже мали можливість познайомитися із творчістю меланхолійних столичних інді-електронщиків з гурту Franco, а сьогодні навпаки, можуть послухати їхнє майже дзеркальне відображення (принаймні з погляду на загальну атмосферу). При чому автори цього задзеркалля носять фактично ту саму назву – «Фranko’», із різницею у написанні та наголосі на останній склад. Ці представники запорізької музики, на відміну від своїх столичних тезок, позиціонують себе як поєднання жіночної тендітності із роковим саундом, прикрашеним сучасними синтезаторними елементами, і, навіть, трубами, що дозволяє занурювати слухача у різні стани – від ліричного замилування внутрішнім світом персонажа до потужного танцювального драйву.

Зовсім нещодавно музиканти «Фranko’» презентували у мережі свій перший студійний міні-альбом «і це Так», що складається з п’яти авторських треків, записаних на студії StudioRoom87 у рідному для них Запоріжжі. «Відкриває альбом візитна картка гурту – пісня «І.Франко», у якій дещо тріп-хопові куплети чергуються із ритмічно-танцювальними приспівами, де радиться, як легко, корисно та приємно позбавитись надокучливої хвороби. Драйвовий гітарний риф програшу пісні «Синього кольору» переходить у тендітно-вокальне поєднання, показуючи асоціації синього кольору із людяністю, мужністю та силою. Пісня «Терпко-солодкий», яка не так давно вже була оприлюднена у якості синглу, під сучасне ритмічне звучання розповідає про містичний світ та чари українських жінок, у які, як у пастку, може потрапити кожен чоловік. Пісня «Дощ» під потужний рок-саунд, драйвові приспіви та влучні метафори, відносить слухача у тонкий світ романтичних переживань героїні. А завершує альбом лірична мінорна пісня, в основі якої закладено звучання бас-гітари. Спокійний фортепіанний акомпанемент та надривні гітарні партії у кульмінації якнайкраще передають всю тугу та переживання героїні за тим, хто не є поряд», – розкривають чи не всі карти учасники «Фranko’».

За словами учасників гурту, їхній новий EP «і це Так» створено з відчутним ухилом у DIY-напрямок (Do It Yoursef, – англ.) – концепцію свого альбому музиканти продумували самі, починаючи з перших акордів, закінчуючи обкладинкою альбому, яка також була зроблена власними руками. Тому, за бажання, ви можете висловити подяку та підтримку музикантам, придбавши їхній реліз за символічні 15 гривень, скориставшись сервісом Google Play.

Українська музика: Фranko’ – і це Так

Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *