FRANKO band – Мамо
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

FRANKO band – Мамо (Кліп)

Спеціально до цьогорічного Дня матері, музиканти Franko band презентували нову пісню із промовистою назвою «Мама», доповнену офіційним мінімалістичним відеорядом. Запис, зведення, мастеринг: Юлій Гонський; слова, музика та відео: Юлія Хащевська.

«Я невимовно вдячна усім, хто підтримав нашу нову музичну роботу з Franko band. Ми присвячуємо її усім матерям! Любимо, цінуємо, дякуємо за все!» – каже вокалістка Franko band Юлія Хащевська.

Цікаво, що свято День матері отримало поширення в Україні не в останню чергу завдяки українській громаді в Канаді. Адже саме Союз українок Канади в далекому 1928 році в перший раз організував це свято, яке через рік вже дісталося Львова, а ще за рік було заборонено радянською владою. Так тривало до 1999 року, коли тодішній президент Леонід Кучма підписав указ стосовно святкування Дня матері у другу неділю травня.

Цьогоріч, з нагоди свята, 616 українкам з різних областей України було присвоєно почесне державне звання «Мати-героїня». Даною нагородою відзначають жінок, які народили на світ та виховують принаймні до восьмирічного віку п’ятьох чи більше дітей, або ж виховують усиновлених діток.

FRANKO band – Мамо
FRANKO band y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *