Franco – Тунелі. Remix
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Franco – Тунелі. Remix (EP)

Черга тунелів на творчому шляху гурту Franco не закінчена! Слідом за виданим у лютому 2017 року альбомом «Тунелі», столична інді-формація сьогодні презентує у мережі однойменний чотиритрековий EP, що являє собою добірку реміксованих пісень платівки. Свіжий реліз, так само як і повноформатний альбом, доступний для онлайн-прослуховування або придбання за допомогою iTunes/Google Play.

За словами учасників Franco, до EP увійшли не стільки ремікси у класичному розумінні цього слова, а скоріше просто інші версії пісень із другим настроєм та в іншій гармонії. «Ми вже давно зацікавлені електронною музикою, постійно її відслідковуємо. Бажання видати ремікси треків виникло одразу після виходу «Тунелів» у лютому. Було відправлено декілька емейлів різним ді-джеям, але варіанти треків не зацікавили. Оскільки ми розуміємося на електроніці, часто використовуємо її на записах та в живому виконанні, вирішили зробити альтернативні варіанти чотирьох пісень самостійно. Витратили весь березень, «крутили ручки». Нам здається, вийшло цікаво, тільки от тепер не знаємо, які саме версії включати до живої програми», – зазначив у коментарі «Нотаткам» лідер Franco Валентин Федишен.

Додамо, що почути як мінімум кілька оновлених варіантів композицій гурту кияни та гості столиці зможуть вже 20 травня у рамках міжнародного «Дня вуличної музики»! Шукайте електронну сцену на Пейзажній алеї!

Українська музика: Franco – Тунелі. Remix

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *