FRANCO – Тремор
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Franco – Тремор (Кліп)

Гурт Franco презентував новий відеокліп до пісні «Тремор» з майбутнього однойменного альбому, реліз якого заплановано на листопад поточного року. Режисером свіжого відео виступив відомий кліпмейкер Віктор Придувалов (Re:Evolution Film). Оператор – Євген Креденцер; дівчина у кадрі – Дарина Біжко.

«Цей трек, як і весь новий альбом, пронизано тремором. З вибором пісні для кліпу не було ніяких зайвих питань, тремор – це і є теперішній настрій групи. Режисер дуже правильно розставив акценти, які ніяк не вдавалось донести лише через звук. До Придувалова ми прийшли з треком – вийшли зовсім іншими людьми», – розповів «Нотаткам» фронтмен Franco Валентин Федишен.

Він також зауважив, що загалом «Тремор» є дуже знаковою піснею для гурту та головною композицією майбутнього альбому. «Дуже тяжко писати веселі пісні, голова завжди забита переживаннями. Ця композиція пройшла через різні психоемоційні стани. Написалася вона у звичному настрої, записалася в іншому… А протягом всього періоду планування кліпу та зйомок Придувалов допоміг відкрити деякі додаткові сенси, хоча пісня залишилася «нашою». Кліп дуже точно передає всю емоцію, Придувалов нас «перевиховав», допоміг чіткіше себе сприйняти. Ми не грали на зйомках, скоріше просто проживали емоцію пісні. Більше нічого і не потрібно – так набагато чесніше», – додав Валентин.

Як ми вже зазначали, новий альбом «Тремор» від Franco буде представлено у листопаді. Наразі відомо, що до нього увійдуть вісім пісень, включно із однойменним треком, який вже зараз можна придбати за допомогою популярних медіа-майданчиків.

FRANCO – Тремор

Google Play
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Олександр says:

    Прикольно!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *