Franco – Тремор
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Franco – Тремор (Альбом)

Столичний гурт FRANCO, із дуже схожою з героями нашої попередньої публікації назвою, але кардинально іншою музикою, презентує свій новий альбом «Тремор». Саунд-продюсерами альбому по традиції виступили Антон Блащук (студія Soundplant) та Валентин Федишен. За словами хлопців, «Тремор» – це про наближення нервового зриву, а також про реальні чи видумані страхи, які опановують нас.

Внутрішній пошук себе так і залишається відкритим після дебютного релізу «Тунелі» 2017 року, а багато життєвих переживань цього періоду виявились поштовхом спочатку до написання альбому, а потім і до його релізу.

«Почали записувати «Тремор» ще влітку 2017. Думали зробити все скоріше і представити реліз навесні 2018 року. Але прослухавши матеріал, почали перезаписувати треки заново – нас не дуже влаштовували деякі партії гітари, барабанів, перкусії… Тому декілька пісень були достатньо видозмінені. Зокрема «Падав і Летів» та «Ніби Не Ясно» втратили приспів, а до пісні «До-мінор» ми додали піаніно, бо дуже круто зіграли її на лайві в ШООМі. Найстаріший трек в альбомі – «Пірс», його було написано ще у 2013 році, а найновіший трек — «Твої правила», написаний у лютому після мого Дня народження, одразу і записаний» , – поділився з читачами «Нотаток» фронтмен FRANCO Валентин Федишен.

Він також зазначив, що альбом присвячується Таїні та концертному складу FRANCO (2018 р.). P.S. Хто така Таїна виконавець так і не зізнався, натомість сказав, що просто хоче, щоб це було присвячено їй.

Franco – Тремор

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *