Franco – Live @ ШООМ
Електронна музика, Живі виступи, Матеріали

Franco – Live @ ШООМ (Відео)

Дванадцятого листопада київський гурт Franco по традиції відзняв музичний лайв-сет на одній з київських студій. Попереднє концертне відео команда знімала на студії SoundPlant (деталі шукайте на «Нотатках» за наступним лінком), а тепер для зйомок було обрано студію ШООМ.

Режисером та оператором роботи виступив Ігор Недоборовський, якому зі зйомками також допомагав Нікіта Замойський.

Всього до лайву увійшли чотири треки, половина з яких, пісні «Пірс» і «Тремор», були представлені широкому загалу вперше. «Пісня «Пірс» була написана ще у 2013 році, але саме зараз вона отримала нове аранжування, яке нам самим чимось нагадує групу «Кіно». А що стосується треку «Тремор», то він значно новіший, його я написав влітку за якихось п’ятнадцять хвилин. До слова, це дуже рідкісне явище, коли вдається так швидко написати текст. Обидві ці композиції потраплять до нового релізу, який буде видано у форматі міні-альбому у лютому. Загалом увесь представлений у відео матеріал – це декілька місяців нашої активної роботи над новими треками, звучанням та новою програмою», – розповів «Нотаткам» лідер та засновник Franco Валентин Федишен.

Над згаданим міні-альбомом Franco працюють в оновленому складі, із новим гітаристом та драмером (Єгор Литвиненко та Нікіта Привин). Планується, що майбутній елетронно-живий ЕР-реліз міститиме 5-6 треків, та, скоріше за все, отримає назву на честь однієї з нових пісень – «Тремор».

Українська музика: Franco – Live @ ШООМ

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *