Franco – Регіна (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Franco – Регіна (Кліп)

Кияни з гурту Franco остаточно завершили роботи над своїм дебютним відеокліпом на пісню «Регіна» та продемонстрували їхній фінальний результат всім охочим меломанам. Зйомки ролику відбувалися в жовтні 2015 року під керівництвом режисера Макса Товстого. За словами учасників знімального процесу, основним їхнім завданням було зробити майбутній відеоряд максимально простим для сприйняття, але водночас цікавим у плані поглядів, міміки та жестикуляції головних героїв.

До речі про головних героїв: першу основну роль кліпу «Регіна» виконала молода модель Юлія Ганган, а другий чоловічий образ дістався барабанщику Franco Ігору Трушу.

«Насправді ідей до самої зйомки у нас було дуже багато, але все ж таки вирішили знімати кліп саме в такому ключі. Я вже чув декілька відгуків про нього: комусь схоже на роботи Фінчера (мабуть, кольором), комусь на Люка Бессона (напевно образами героїв)», – розповів нашому сайту лідер Franco Валентин Федишен.

Окрім того, він зазначив, що зовсім скоро Franco розпочнуть роботу одразу над двома наступними відеороликами, а також над декількома окремими синглами, що увійдуть у наступний альбом гурту, який побачить світ у 2016 році. До того ж після майбутніх релізів музиканти планують вирушити у тур містами України, який включатиме у себе 10-12 концертів. Слідкуйте за новинами!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *