Franco – Птахи
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Franco – Птахи (Сингл)

Ще за декілька днів до офіційної прем’єри нового синглу «Птахи» столичного гурту Franco, ми вже маємо нагоду запропонувати вам його до ознайомлення! Саме так, офіційний реліз трьох-трекового максі-синглу від Franco відбудеться на iTunes, Google Play та інших платформах вже 3 листопада 2016 року, а наразі, з легкої руки музикантів, його мають можливість послухати всі охочі користувачі соціальних мереж. Відмітимо, що до переліку треків свіжого синглу «Птахи», окрім однойменної композиції, увійшли два live-треки «До-мінор» та «Меркурій», записані на студії Soundplant. Відео зі студії ви також можете переглянути на нашому сайті за наступним посиланням.

«Пісня «Птахи» була написана більше чотирьох років тому. У ній переважає почуття самотності, гірке усвідомлення відсутності справжніх друзів, словом, мінорний душевний стан людини-одинака. За весь час цей трек перетерпів зміну великої кількості аранжувань, але нарешті вийшов у такому східному симфонічному варіанті. Також до синглу бонусом потрапило 2 треки з лайву в студії Soundplant, які всім учасникам Franco сподобалися найбільше», – розповів «Нотаткам» лідер та засновник Franco Валентин Федишен.

Варто зазначити, що сьогоднішня новинка у вигляді пісні «Птахи» обов’язково увійде до переліку треків майбутнього повноформатного альбому гурту, робота над яким триває. Не проґавте момент релізу студійного альбому, до якого лишилося всього-нічого – близько одного календарного місяця.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *