FRANCO – Маша
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

FRANCO – Маша (Кліп)

Новий український рок: гурт FRANCO представив потужне відео на сингл «Маша».

Озираючись назад, багато музикантів, що навесні 2020 року виявилися віч-на-віч з невідомістю, приходять сьогодні до несподіваних висновків: «але ж зробити паузу – це було не так уже й погано!». І це дійсно так. Подивитися на себе з боку, ретельно обміркувати вектор подальшого руху, оновитися і поліпшити своє звучання – це та можливість, яку подарував всім артистам минулий рік.

Одна з груп, якій вдалося отримати користь з локдауна – київський рок-колектив FRANCO. Досвідчена команда, за плечима якої майже 10 років кар’єри, безліч релізів, синглів і виступів на фестивалях. FRANCO зразка 2021 року – це практично нова група, яка прямо зараз запускає хвилю свіжого рок-звучання на українській сцені.

«У 2020 році ми скасували реліз вже готового альбому з 9 пісень. І почали писати більш гітарну музику, хоча раніше більше схилялися до електроніки. Такий був настрій в цей період! », – згадує фронтмен FRANCO Валентин Федишен.

Результатом творчих змін став потужний рок-сингл «Маша». А після – і відео до нової пісні. Режисером кліпу виступив Ігор Недоборовський. За словами режисера, він хотів показати оновлену рок-групу і зробити основний акцент саме на ній, не використовуючи в кліпі будь-який сюжет або сценарій. «Ми хотіли знайти не тривіальну локацію. Так і з’явилася ідея знімати кліп в гаражі СТО. У підсумку вийшло стильно і драйвово! Якраз в стилі хлопців з FRANCO », – каже Ігор.

Саму «Машу» учасники групи називають «піснею-емоцією». Захоплення, розчарування … Звичайна історія про любов. «Пісня була написана і записана дуже швидко. І так, ця Маша дійсно існує», – зізнається Валентин.

Сингл FRANCO – Маша вже доступний для скачування і прослуховування в усіх онлайн-магазинах.

FRANCO – Маша
Слухати та придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *