Franco – Live @ SoundPlant
Живі виступи, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Franco – Live @ SoundPlant (Відео)

Друзі, хотілося би відрекомендувати для вас музикантів столичного гурту Franco та їхню музику, ну а тим читачам нашого сайту, які вже знайомі з творчістю цієї атмосферної команди, презентувати їхню нещодавню новинку. Мова піде про свіжий live-сет колективу, відзнятий на одному диханні, або якщо менш поетично, одним дублем, під час перебування на студії звукозапису SoundPlant. Відеозйомку провадили спеціалісти з Brokenbricks. У добірку потрапили чотири авторські треки Franco, три з яких раніше вже були присутніми у репертуарі команди та наразі отримали оновлене аранжування («До-мінор», «Меркурій», «Ніби не ясно»), а також абсолютна новинка під назвою «За вікном».

Цікаво, що жодна з представлених у ролику композицій з тих чи інших причин не потрапить до майбутнього студійного лонг-плею Franco, робота над яким вже виходить на фінішну пряму. «Після того , як ми спеціально видалили всі демо до альбому (вони просто не звучали), ми почали розбирати абсолютно нові заготовки, в процесі чого стартувала робота над платівкою. Ці пісні, щоправда, до неї не увійдуть, і саме тому з’явилась ідея відзняти даний live. Ще одна причина появи цих роликів – всі, хто був у нас на концертах, казали, що наживо група сприймається значно енергійніше, ніж на записах, тож ми вирішили дати слухачам те, що від нас і хотіли», – розповів «Нотаткам» фронтмен Franco Валентин Федишен.

За словами співака, пісні вирізняються наявністю чималої кількості струнних, у них
прописано багато електронних і живих партій ударних, в одній пісні є навіть труби. Ще одна цікавинка даної роботи полягає у мастерингу треків – все звучить дуже оригінально, тож дочекайтеся прем’єри, запланованої на жовтень-листопад поточного року.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *