Franco – Голова чи серце
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Franco – Голова чи серце (Сингл)

Чим все ж таки доцільніше керуватися на своєму життєвому шляху – головою чи серцем, – спробували дослідити у своєму новому авторському синглі музиканти столичного гурту Franco. Варто зазначити, що сьогоднішня новинка, робота над якою проходила на студії звукозапису SoundPlant, увійде до переліку треків практично завершеного повноформатного альбому «Тунелі». Пісня «Голова чи серце» стала вже другим синглом зі згаданої платівки та послідовником оприлюдненої близько місяця тому композиції «Птахи».

За словами лідера Franco Валентина Федишена, «Голова чи серце» – це варіація на тему танцювальних треків з аранжуванням у мінімалістичному стилі, рясно доповнена синтезаторними партіями. «Існувати головою, чи віддатись і жити почуттями серця? Люди по природі своїй часто задаються цим питанням, ставлячи на терези дуже важливі життєві позиції, але тільки той, хто обирає свій шлях серцем, здатен руйнувати і відтворювати цей світ», – коментує для «Нотаток» новинку Валентин.

Додамо, що більше інформації про сингл «Голова чи серце», про майбутній студійний альбом, реліз якого заплановано на початок 2017 року, а також про його концертну презентацію та інші творчі плани учасників Franco ви зможете дізнатися вже завтра, переглянувши на нашому сайті ексклюзивне відеоінтерв’ю з Валентином Федишеним. Слідкуйте за новинами!

Franco – Голова чи серце

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *