Franco - EP 2015
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Franco – EP 2015

Сьогодні ми пропонуємо оцінити новий міні-альбом столичного інді-рок гурту Franco, який вмістив у себе п’ять авторських треків. Інтернет-прем’єра EP відбулась 15 квітня 2015 року на сервісі Яндекс.Музика. До речі, попередній сингл від Franco – пісня під назвою «Танго» на згаданому сервісі зібрала більше п’яти тисяч прослуховувань лише за першу добу після оприлюднення.

Загалом у творчому гандикапі молодої команди, датою заснування якої вважається 2011 рік, окрім EP та декількох синглів значиться також дебютний демо-альбом Mercury, що складається з десяти основних і однієї бонус-композиції. Вперше ця платівка стала доступною для широкого кола меломанів на початку 2013 року.

Повертаючись до самого новопрезентованого EP-релізу, варто трохи розповісти про кожну з його пісень. Титульна композиція «Шнапс», за словами музикантів, є уособленням загального настрою всього EP та декларує ідею суцільної внутрішньої та зовнішньої свободи особистості. Своєю тематикою ця пісня перегукується з останнім треком під назвою «Стоп», який раніше носив іншу робочу назву – «Вогонь». Друга номерна композиція «Печатка» має довгу історію та однозначно є найстаршою піснею релізу. Ліричну «Печатку» учасники Franco початково планували оприлюднити у якості окремого синглу, але з часом сталося трохи інакше і композиція знайшла своє місце у свіжому EP. Щодо треку «Озеро», то ця концептуально не типова для колективу пісня є однією з найбільш жвавих у всьому репертуарі Franco. Сама коротка композиція «До-мінор» розповідає слухачу історію про двох дуже близьких людей, які з певних причин не можуть бути разом.

Отже, знайомтеся із представленим матеріалом, оцінюйте та залишайте ваші відгуки і побажання на сторінках Franco у соціальних мережах ВКонтакті чи Facebook.

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Ігор says:

    Відкрив доя себе нову групу. Цікава музика!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *