Фрайда – Жінка-Стихія
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Фрайда – Жінка-Стихія (Кліп)

Молодий український гурт «Фрайда», який визначає свою стилістику як street-folk (суміш фолку з будь-якими іншими жанрами – від джазу до реггі), презентував у мережі свій дебютний відеокліп на пісню «Жінка-Стихія». Цікаво, що перший задуманий музикантами варіант цього відео мав бути насиченим спецефектами, комп’ютерною графікою та анімацією з промальованими локаціями і тваринами, де за сюжетом головний герой мав шукати свою єдину і час-від-часу потрапляти у різні кумедні ситуації.

Але не так сталося як гадалося – на початку 2016 року відбулося знайомство «Фрайди» з молодим режисером Тарасом Кихтюком, який запропонував зробити головним героєм кліпу не хлопця, а дівчину – «Жінку-Стихію». «Тоді ми подивилися на цю пісню зовсім з іншого боку. У кліпі ми спробували передати узагальнюючий образ загадкової дівчини, «Жінки-Стихії», її неповторність та непростий характер. Адже підібрати ключик до серця такої дами інколи зовсім непросто, навіть якщо хлопець дарує їй солодощі та присвячує пісні», – розповіли нашому сайту музиканти.

Операторську роботу виконав добрий товариш учасників гурту Петро Шперналь, який вже співпрацював з хлопцями над попереднім live-відео «Комиш-травка», а сам знімальний процес проходив у павільйонах столичної студії Pandora. Наразі музиканти «Фрайди» зосереджені на роботі над своїм майбутнім дебютним альбомом, а також планують свої наступні концертні виступи, які відбудуться вже зовсім скоро, тож слідкуйте за новинами від колективу.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *