Фрайда – Літак
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Фрайда – Літак (Кліп)

Маємо для вас другий за ліком кліп столичного гурту «Фрайда» під назвою «Літак», зйомки якого відбувалися на колишньому гелікоптерному майданчику Януковича поблизу Київського водосховища при в’їзді у Вишгород. Свого часу ми вже розповідали вам про дебютний ролик цієї молодої команди, а сьогодні з радістю презентуємо його наступника, створеного разом зі спеціалістами креативної студії ANEBO production. Режисером нового відео виступив Володимир Шпак, оператором став Олександр Гребеннiков.

Сама композиція «Літак» народилася після ізраїльських гастролей гурту «Фрайда» восени 2015 року. «За кілька днів до польоту ми подзвонили на гарячу лінію відомої в Україні компанії-авіаперевізника і нас запевнили, що всі музичні інструменти будь-якого розміру перевозяться без проблем і без доплати. Звісно, вже в самому аеропорту навідріз відмовилися приймати до багажу контрабас у жорсткому металевому чохлі заввишки 235 см, схожому на труну Дракули:) Тож нам довелося залишити його в Україні, а контрабас полетів додатковим місцем у салоні. Ця ситуація, окрім усього іншого, також надихнула Валерія Литвина на написання слів такої «авіаційної» пісні, які ми всі разом трохи пізніше поклали на музику», – розповів «Нотаткам» баяніст та бек-вокаліст гурту «Фрайда» Євген Грибан.

Долучайтесь до офіційних спільнот команди у соціальних мережах та слідкуйте за новинами, адже наразі учасники колективу вже планують свої подальші відео- та аудіороботи, а також майбутні концертні виступи.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *