Презентація альманаху «Майдан.(Р)Еволюція Духу»
Матеріали, Фото з концертів

Фото: Презентація альманаху «Майдан.(Р)Еволюція Духу» (24.07.2014, Майдан Незалежності)

Співак, шоумен, письменник та телеведучий Антін Мухарський презентував киянам та гостям столиці унікальний мистецький артефакт – альманах «Майдан.(Р)Еволюція Духу». Митець разом зі своїми друзями та колегами висвітлив найцікавіші аспекти новоствореної збірки з головної сцени столичного Майдану Незалежності вчора, 24 липня 2014 р.
У презентованій книзі зібрано понад 200 фотографій революційних подій, свідчення очевидців, цікаві статті, розповіді та інші художні й культурологічні твори, присвячені Євромайдану, яких немає в Інтернеті. Антін Мухарський розповів, що цей альманах – одна з найперших спроб висвітлити, осягнути та проаналізувати різні аспекти і проблематику нещодавніх революційних подій. Куратор візуальної частини видання, арт-директор центру сучасного мистецтва «М17» Елизавета Бельская зазначила, що всі відібрані задля ілюстрації світлини обиралися митцями колективно з-поміж майже 6 000 знімків, і на їхню суб’єктивну думку є найцікавішими та найдоречнішими для такого унікального видання. Найближчим часом «Майдан.(Р)Еволюція Духу» планують перекласти декількома іноземними мовами, щоб ознайомити якомога більшу частину людей із реаліями новітньої української революції.
Мистецьку збірку було видано завдяки мистецькій агенції «Наш Формат» за сприянням її засновника Владислава Кириченко. Ціна одного примірника складає 250 грн., які, за словами авторів, підуть на створення кінофільму, присвяченого річниці подій на Майдані.
Після завершення офіційного дійства, всі бажаючі мали змогу придбати книгу, отримати автографи та поспілкуватися з її творцями.

IMG_6359
IMG_6370
IMG_6395
mhgazwy0JZs
IMG_64002

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *