Formingo – Ходимо по колу
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Formingo – Ходимо по колу (Сингл)

Учасники чималої кількості популярних телевізійно-музичних шоу, серед яких «X-фактор», «Україна має талант» та інші, альтернативний рок-гурт Formingo, поділилися з вітчизняними меломанами своєю авторською новинкою під назвою «Ходимо по колу». Авторство тексту і музики свіжої композиції належить лідеру команди Назару Хованському, на чиїй студії провадили запис, зведення та мастеринг треку.

«Якщо коротко, то «Ходимо по колу» це пісня про рутину, що знищує особистість як таку, перетворюючи людей на тотожних роботів у режимі автопілоту. Вирватись за межі такого, на перший погляд, замкнутого кола можна лише поставивши самому собі питання «Хто я є насправді?» і ризикнувши у спробі знайти відповідь. Цей твір я написав відносно нещодавно, восени 2016 року, коли, звільнившись з роботи, отримав більше часу для подібних роздумів та подальшого їхнього перенесення у творчість», – ділиться з читачами «Нотаток» фронтмен Formingo.

За словами Назара, у музичному активі гурту присутня чимала кількість композицій, яка теоретично вже зараз могла би сформувати цілий повноформатний альбом, але весь цей музичний матеріал достатньо різнобічний, що унеможливлює видання подібного релізу. Саме тому учасники Formingo вирішили поки що «вистрілювати» окремими синглами, а вже наступні свої треки з часом об’єднати в єдину платівку.

Formingo – Ходимо по колу

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *