Fontaliza – Відчувай
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Fontaliza – Відчувай (Сингл)

Цілих два роки минуло з дня оприлюднення минулої студійної платівки гурту Fontaliza, і от, нарешті, зі стану гурту почали надходити новини про активну роботу над її наступницею, ба більше – нещодавно у мережі з’явився сингл з майбутнього альбому хлопців під назвою «Відчувай». Так-так, дійсно, цей трек написано українською мовою і він став першим доробком рідною мовою у дискографії колективу, але, за словами учасників гурту, далеко не останнім.

«Це наш дебют українською мовою, та й взагалі, сама робота над піснею «Відчувай» достатньо різнилася від звичних нам процесів – на цей раз ми працювали з дуже великою кількістю професіоналів своєї справи, зокрема із звукорежисером «Океану Ельзи» Олександром Костіним та учасником гурту US Максимом Смоголем, який став продюсером нашого синглу. Робота проходила на різних студіях звукозапису. Нашою головною метою було віднайти золоту середину поміж звучанням, яке ми хотіли би демонструвати як самобутні музиканти, та лояльним для радіостанцій форматом. Мені знається, нам все ж таки це вдалося», – розповів лідер Fontaliza Павло Холошев.

Ну і поки робота над третім за ліком студійним альбомом ще триває, вже зараз відомі деякі його деталі: основу диску, як і раніше, має скласти англомовний матеріал Fontaliza, який буде доповнено декількома треками українською мовою. Знайомство з першим із них ви вже можете розпочати просто зараз, та не пропустіть наступних новин від гурту, яких, судячи з усього, довго чекати не доведеться.

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

 1. Оленка says:

  Господиии,де текс піснііі!!!!!!????????

  1. Гомін слів як часу плин відчувай
   На чуття старих провин не зважай
   Виринаючи з глибин зітхай

   В мене вже не має мрій – дорікай
   Ранку блиск торкнеться вій – дочекай
   А допоки бій та біль – звикай
   А допоки бій та біль – звикай

   Стіна стане пил
   Долай, що є сил
   Кріз зливу сліз та слів мене відчувай

   В мене вже не має мрій – вимагай
   Ранку блиск торкнеться вій – дочекай
   А допоки бій та біль – звикай
   А допоки бій та біль – звикай

   Злива мине, відчувай мене
   Ти мене відчувай

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *