Fontaliza – Тварина
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Fontaliza – Тварина (Кліп)

До вашої уваги провокаційна новинка від гурту Fontaliza – кліп на пісню «Тварина», який було знято на звичайний мобільний телефон. Режисером та оператором ролика виступив відомий кліпмейкер Кадім Тарасов, за словами якого, дана робота є маніфестом проти так званої агресивної сексуальності. Поштовхом до такої ідеї послугувало те, що сьогодні у медіа-просторі просто-таки буяє засилля маніпуляцій на оголених тілах та темі сексу, що часто-густо не лишає простору для справжніх натуральних емоцій та щирих почуттів людей. «Дівчата, які виставляють свої трусики напоказ – це символ сучасної поп-культури», – пояснює режисер.

У свою чергу вокаліст гурту Fontaliza Павло Холошев наголосив, що він проти спекуляцій інтимними частинами тіла, або ж виставленням їх напоказ, бо це урівнює нас із тваринами та й взагалі, за словами співака, схоже на прояв сексизму.

Варто зауважити, що коли учасники Fontaliza вперше переглянули фінальний результат зйомок кліпу «Тварина», у колективі виникли цілі суперечки стосовно доцільності такого формату відео та подібної подачі обраної ідеї. Втім, після довгих нарад, ролик все ж таки було вирішено опублікувати. У фокусі відео – музиканти гурту Fontaliza та звабливі дівчата, імена яких гурт вирішив не розголошувати (але якщо вірити допису у Facebook Жені Галича, то саме він порадив учасникам колективу акторок для суперечливого ролика).

Інші дописувачі у соціальних мережах також не жалкували відгуків стосовно побаченого: «Хороший рок-н-рол + скандальне відео = музика для мужика!»; «Стилістика кліпу сподобалася. Демонстрація жіночих трусиків і нав’язливий речитатив через всю пісню – ні»; «Через таких ідіотів деградує зовсім юна молодь! Все, що їм вішають – це думки про труси». До слова, негативних коментарів було стільки, що режисеру довелося в черговий раз пояснювати ідею роботи: «Прям соціальний експеримент вийшов. Ті, хто нічого не зрозумів, самі затяті хейтери цього кліпу – чоловіки. Вони тільки труси і побачили… Як бики на кориді. Ось про це і кліп, друзі мої».

Додамо, що «Тварина» – це вже третій за ліком сингл (після робіт «Повільний рок-н-рол» та «Фірмові рухи») з майбутньої четвертої платівки столичної команди під назвою «Фірмові рухи», яку буде оприлюднено вже восени поточного року.

Fontaliza – Тварина

Fontaliza у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *