Fontaliza – Повільний Рок-н-Рол
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Fontaliza – Повільний Рок-н-Рол (Лірик-відео)

«Повільний рок-н-рол» родом зі столичної Борщагівки: учасники гурту Fontaliza завершили роботу над своїм новим синглом, доповнивши його мінімалістичним лірик-відео. Музику до треку написав лідер гурту Павло Холошев, а слова він створив у співавторстві з новим учасником колективу, своїм молодшим братом Юрієм.

За словами фронтмена гурту, ідея пісні «Повільний рок-н-рол» народилася під час однієї з джем-вечірок, коли вже пізно вночі гулянка, що добігала кінця, надихнула музиканта записати на диктофон перші нариси цієї композиції. «Цього разу ми вирішили не використовувати студію звукозапису з її дорогим громіздким обладнанням. Ми влаштувалися на нашій Борщагівській штаб-квартирі, де і записали пісню, використовуючи ноутбук і програму Logic. Ми відчували свободу, кожен з музикантів міг творити досхочу, не стримуючи себе тимчасовими рамками. Це дозволило сконцентруватися на аранжуванні пісні і детально попрацювати над партіями інструментів та вокалу. Запис став більш продуманим. Сучасні технології – це диво. Не розумію, чому ми так не робили досі. Напевно тому, що багато пили. J Саунд пісні вийшов чистішим і осмисленим, що мені дуже подобається», – розповів вокаліст Fontaliza.

Автором лірик-відео до пісні «Повільний рок-н-рол» виступив вже згаданий Юрій Холошев. Він зауважив, що на створення ролика його надихнув рядок з пісні «світи мій темний шлях вночі», а також випадкове мерехтіння лампи у під’їзді. А вже інший ключовий рядок тексту про танець музикант вирішив передати у відео за допомогою нитки розжарювання у лампі, яка перевтілилася у танцюючу пару закоханих.

Fontaliza – Повільний Рок-н-Рол

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *