Fontaliza – Секретні коди
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Fontaliza – Секретні коди (Лірик-відео)

Гурт Fontaliza повернувся до активної музичної діяльності, оголосивши одразу три новини. По-перше, мова про оновлення складу: до Павла Холошева (лід-вокал, гітара), Артема Таланова (барабани) та Ігната Карташева (бас-гітара), приєднався молодший брат вокаліста – гітарист Юрій (Нестор) Холошев. Відтепер Fontaliza – це квартет, який має другу гітару й бек-вокал.

«Ми посилили колектив сильним музикантом і близькою нам по духу людиною – до нашого гурту приєднався мій молодший брат Юра (Нестор) Холошев. Саме з ним ми колись, надихнувшись фільмом Гая Річі, придумали назву Fontaliza. Наша музика стала дорослішою, багатшою й цікавішою. Мушу зауважити, що Нестор – це саме той важливий елемент, якого не вистачало нашому колективу для повної хімії. Ми наелектризовані, заряджені й готові яскраво горіти», – каже фронтмен Fontaliza Павло Холошев.

По-друге, сьогодні команда презентує офіційне лірик-відео на пісню «Секретні коди», з альбому Born in coal dust, реліз якого відбувся минулої весни. Ідея відео – Fontaliza, монтаж – Дмитро Безбородий.

Ну і третя новина від музикантів про те, що Fontaliza готує до запису новий альбом, перший сингл із якого (у парі з відео) будуть оприлюднені вже цієї весни. Весь альбом хлопці планують опублікувати у жовтні, тоді ж команда представить його наживо концертним шоу у Києві.

Українська музика: Fontaliza – Секретні коди

Google Play
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *