Fontaliza – Хайп Хайп Хайп
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Fontaliza – Хайп Хайп Хайп (Кліп)

Свіжа україномовна робота «Хайп Хайп Хайп» від гурту Fontaliza, окрім усіх своїх інших чеснот, це ще і чудовий приклад усім вітчизняним (і не тільки) музикантам, як можна зняти цікавий кліп із самим мінімальним бюджетом. Здавалося б, нічого надзвичайного у ролику інді-команди немає, але у сукупності всі кадри виглядають доволі стильно та креативно. І хоча ідея з використанням екрану мобільних девайсів вже зовсім не нова, зокрема саме за її допомоги українці Brunettes Shoot Blondes кілька років тому підірвали мережу своїм кліпом Knock Knock, втім, ролик від Fontaliza не виглядає копією, а скоріше просто природнім розвиненням заданої теми.

Для тих, хто не такий модний та сучасний, як учасники гурту Fontaliza, зазначимо, що хайп (hype, – англ) – це молодіжне сленгове слово, яким часто позначають поняття ажіотажу чи трендовості, часто створених штучним шляхом. Про це, власне, і йдеться у композиції «Хайп Хайп Хайп» – про те, як сьогодні складно наздогнати час, про мільйони мегабайт інформації, якими безперервно мерехтять стрічки новин соціальних мереж, а також про те, як важливо людині з-поміж усього цього відшукати правду.

«Друзі, ми з радістю хочемо поділитись із вами нашим новеньким відео «Хайп хайп хайп». У ньому піде мова про те, наскільки сьогодні важко розрізнити штучно створений хайп від дійсно важливих новин, наскільки складно встигнути за тими всіма трендами та тенденціями, що постійно бурхливо розвиваються», – пишуть у Фейсбук учасники Fontaliza.

Також варто додати, що кілька днів тому, напередодні Різдва, музиканти поширили у мережі ще один свій ролик, у якому заграли святковий кавер на пісню короля рок-н-ролу Елвіса Преслі. Переглянути відео можна за наступним лінком.

Українська музика: Fontaliza – Хайп Хайп Хайп

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *