Fontaliza – Фірмові рухи
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Fontaliza – Фірмові рухи (Альбом)

Як і обіцяли хлопці з гурту Fontaliza, їхній новий альбом «Фірмові рухи» вже з’явився у вільному доступі у мережі. Отже перед вами свіжа платівка колективу, що вмістила у себе сім авторських треків, три з яких була раніше оприлюднено у якості окремих-веб синглів. До слова, «Фірмові рухи» – четвертий за ліком лонг-плей команди, який став для них першим абсолютно україномовним релізом.

За словами учасників Fontaliza, вони вирішили не «перегружати» слухачів і не додавати до альбому більшу кількість треків, адже, на думку музикантів, більше часу втримувати концентрацію слухачів дуже складно, та й наразі всі ми повертаємося до формату таймінгу The Beatles.

Що стосується мови релізу, то тут інді-рокери, немов, поставили перед собою певний музичний челленж. «З кожним альбомом ми не навмисно, але ставимо для себе нові завдання і це нас підштовхує вперед у творчому сенсі. І тому для нас написати україномовний альбом було ще складнішим завданням, ніж, наприклад, написати англомовний. Взагалі ми починали з російської мови, бо ми з Горлівки, це для нас було природньо, ми між собою розмовляли російською. Потім була ідея зробити матеріал англійською мовою. Але з англійською це було не так складно, бо коли мова «не твоя», ти якось простіше ставишся до цього – написав якісь слова, подумав і наче окей, хай так і буде. А коли пишеш російською чи українською, мовою, яку знаєш, то якось сакрально до цього відносишся. Звісно, у світі україномовної музики написано набагато менше, ніж англомовної, тому тут нам доводилося протоптувати якісь нові стежки», – коментує лідер Fontaliza Павло Холошев.

«Слухайте альбом «Фірмові рухи», діліться з друзями та залишайте свої відгуки, і нехай у вас все буде рок-н-рол!» – побажали усім Fontaliza.

Fontaliza – Фірмові рухи

Fontaliza у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *