Fontaliza – Born In Coal Dust
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Fontaliza – Born In Coal Dust (Альбом)

Матеріал для свого третього номерного альбому Born in Coal Dust («Народжений у вугільному пилу»), учасники гурту Fontaliza починали створювати у рідній для себе Горлівці близько 3 років тому. Як відомо, з часом команда перебралася до столиці, де пробувала працювати на різних студіях звукозапису, але все ж таки, у результаті, вирішила символічно записати альбом на батьківських землях Донеччини, де він фактично зароджувався. Запис, зведення та мастеринг представленого на платівці музичного матеріалу проходили на студії Megamost у Слов’янську і зайняли близько одного місяцю часу.

У своїй переважній більшості пісні альбому Born in Coal Dust є англомовними, але, як ви могли здогадатися, побачивши реліз на нашому сайті, не обійшлося у ньому і без україномовного контенту. Саме твір українською мовою під назвою «Секретні коди» став заключним треком нової платівки, немов підсумовуючим весь, без малого сорокахвилинний, лонг-плей. Усі дев’ять композицій нового диску команди можна вільно послухати у мережі, або ж придбати за допомогою iTunes, висловивши таким чином особисту подяку хлопцям.

«З того часу, коли ми розпочали роботу над платівкою Born in Coal Dust, багато подій трапилось як з нами, так і у нашому оточенні. У ній ми вирішили заспівати про те, що мало місце у нашому житті за цей час, про все те, що діялося навколо. Ми втрьох вважаємо, що з цим альбомом нам вдалося зробити великий крок у напрямку до того ідеального саунду, що звучить у наших головах», – кажуть музиканти Fontaliza.

Варто також згадати, що вже за кілька днів Fontaliza вирушає у квітневий міні-тур містами України на підтримку новопредставленої платівки. Наразі вже анонсовано наступні виступи: Миколаїв (7 квітня), Одеса (8 квітня), Київ (13 квітня), Хмельницький (28 квітня), Вінниця (29 квітня) та Житомир (30 квітня).

Українська музика: Fontaliza – Born In Coal Dust

iTunes


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *