Fontaliza – Амазонка
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Fontaliza – Амазонка (Кліп)

У новому кліпі «Амазонка» від гурту Fontaliza на глядачів чекає іронічно-драматична історія взаємовідносин у любовному трикутнику, до складу якого входить лідер команди Павло Холошев, його дружина Ліза (саме вона виконала роль «живої» конкурентки), а також силіконова лялька на ім’я Габріела. Кого ж у фіналі обере співак, та чи залишиться він у здоровому глузді від такого складного вибору – дивіться у свіжому відео команди з міста Горлівка. Режисером ролику виступив Кадім Тарасов, а самі зйомки та подальший пост-продакшн затягнулися на шість місяців.

«Ми хотіли показати історію про шалені стосунки і до чого вони можуть призвести, до яких несподіваних дій та результатів. Саме про це пісня, і тому режисер кліпу Кадім Тарасов вирішив втілити у життя саме таку ідею кліпу. Для мене це відображення сучасної культури, де присутня тенденція до того, що щось справжнє постійно замінюється якимись фейками, а люди втікають від вирішення проблем у світ ілюзій», – коментує Павло.

«Кліп «Амазонка» про те, що кожній людині потрібна інша людина, адже жодні гаджети та новітні технології не у змозі замінити живе спілкування. Людству важливо не заграватися у свої ж ляльки», – додає режисер.

Цікаво, що наприкінці кліпу у кадрі можна помітити лідера гурту O.Torvald Женю Галича, який фактично зіграв самого себе.

Fontaliza – Амазонка
Google Play
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *