Фома та гурт Мандри – До весни
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Фома та гурт «Мандри» – До весни (Кліп)

Сергій Фоменко, більш знаний у музичних колах на псевдо Фома, разом із гуртом «Мадри» презентував новий відеокліп під назвою «До весни». Режисурою зйомок займалися Віктор Скуратівський та сам Фома, який також виступив у ролі саунд-продюсера треку. Кольорокорекція: Кадім Тарасов та Ігор Загребнюк.

Цікаво, що пісня «До весни», за словами виконавців, символічно відкрила новий етап на творчому шляху гурту, адже саме починаючи з цієї роботи, Фома та гурт «Мандри» вирішили запрошувати до співпраці додаткових музикантів. Власне, як зазначив Фома, для максимального втілення ідеї, ресурсу сталого складу часто не вистачає, тому було прийнято рішення запрошувати музикантів, яких хочеться почути в тій чи іншій композиції. Не відомо, чи це «свіжа кров» так вплинула на настрій новинки, але пісня «До весни» стала першою веселою композицією за останні чотири роки.

Назва «До весни» також має символічне значення для Фоми. «У цій композиції сконцентровано те, чим я займався останні 4 роки: я літав по світу, але завжди хотів повернутися додому до весни», – каже він.

Підсумовуючи інформаційне повідомлення, Фома та «Мандри» звернулися до майбутніх глядачів їхнього кліпу: «Дорогі Друзі! Прем’єра! Щиро бажаємо Всім легкого весняного настрою!».

Фома та гурт Мандри – До весни
Мандри у FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *