Фома та О. Рожко – Майданівцям
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Фома та О. Рожко – Майданівцям (Кліп)

Тематика Євромайдану в новій українській музиці, у день сьогоднішньої річниці тих знакових подій, тільки набирає обертів. Відтак, слідом за кліпом від Фріла, ми презентуємо до вашої уваги ще один свіжий тематичний твір – спільну композицію Фоми з гурту «Мандри» та українського воїна Олександра Рожко під назвою «Майданівцям». Нагадаємо, що не так давно Олександр презентував попередню спільну пісню, записану разом із Тарасом Тополею з гурту «Антитіла», яка, на зразок сьогоднішньої новинки, побачила світ у рамках проекту «#ПісніВійни».

За словами Фоми, він без вагань дав згоду на участь у цьому надзвичайно потрібному проекті, а почувши вперше пісню «Майданівці», одразу ж зрозумів, що просто таки зобов’язаний її заспівати. Адже, як зазначає музикант, він такий самий майданівець, як і всі інші учасники Революції гідності, і насправді дуже пишається тим, що дихав із цими людьми одним повітрям, пропахлим горілими покришками, запалювальними сумішами та надіями.

Спільний сингл Фоми та Олександра Рожко також було доповнено тематичним відеорядом, сформованим зі студійних кадрів, які відзняв Олег Шмідт, та зафільмованими моментами самих революційних подій. Додамо, що до кінця поточного року публіці будуть представлені ще два окремих сингли проекту «#ПісніВійни», а трохи згодом і вся п`ятнадцятитрекова збірка напрацювань українських військових та відомих вітчизняних музикантів.

Фома та О. Рожко – Майданівцям

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *