Фолькнери – Воробчики
Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Folknery – Vorobchyky (Сингл)

Чи можливо, на вашу думку, гармонійно поєднати старовинний японський інструмент і народну гуцульську співанку? Для експериментаторів з гурту «Фолькнери» особливих проблем це завдання не склало, відтак сьогодні усі ми маємо можливість ближче познайомитися з їхнім новим синглом «Воробчики».

«Представляємо всесвіту новий заряд вібрацій та енергії від гурту, що поєднує космос автентичної пісні з дикими ритмами. Колись давно, в одній зі своїх етно-експедицій по Україні, «Фолькнери» заїхали в місто Надвірна і там хлопець Андрій наспівав їм цю пісню. Вона довго лишалась неторканою. Аж поки у музикантів не з’явився інструмент з Японії. Саме японський тайшо-кото й надихнув дует надати нового життя давній гуцульській пісні», – йдеться у прес-релізі до синглу «Воробчики».

«Фолькнери» – це гурт, що шукає нові форми звучання та обожнює поєднувати музику світу зі звуками, записаними протягом останніх трьох років під час велоподорожі з України до Австралії. Музика «Фолькнерів» – це «космічний дикий ліс з відьомським присмаком», це внутрішні відчуття учасників гурту, це їх свобода. «Фолькнери» вже давно полюють за автентичними текстами – вони їх надзвичайно надихають на творчість. А потім музична родина все те міксує з урбан-вібраціями і виходить такий драйвовий соус, який ми маємо цього разу у новій композиції.

Пісня «Воробчики» – третій сингл з майбутнього альбому Фолькнерів. Музиканти кажуть, що альбом вже майже дописаний і от-от вилетить у світ.

Українська музика: Folknery – Vorobchyky

Google Play
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Андрій says:

    Неймовірно! Люблю такий звук!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *