Фолькнери – Сальвія
Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Фолькнери – Сальвія (Сингл)

Подружжя мандрівних музикантів, Ярина Квітка та Володимир Муляр (гурт «Фолькнери»), нещодавно завершили свою грандіозну велоподорож, яка тривала цілих три роки і включала відвідування чотирнадцяти різних країн світу. Втім, згадана мандрівка запам’ятається парі навіть не стільки вражаючою кількістю країн, міст та доріг, скільки тим, що під час неї у музикантів народився син Марко.

Перебуваючи наразі у рідній Україні, Folknery вирішили часу дарма не гаяти, активно взявшись за творчу діяльність. Три роки мандрів неабияк вплинули на звучання гурту, тому познайомити слухачів з оновленим саундом сімейного колективу випало новому синглу Salvia, в основу якого покладено народну співанку. Її Ярина та Володимир знайшли на Хмельниччині ще у 2011 році, під час одного з попередніх вело-турне.

«Хвилююча мить! У гурту «Фолькнери» вилетіла у світ нова пісня «Сальвія». Піcля довгих, але цікавих мандрів, постійного відкриття прекрасного та кольорового світу, наша музика зазвучала по-інакшому. Тому коментуйте та лишайте відгуки стосовно почутого, а ми і надалі продовжуємо працювати над новими творами», – пише у Фейсбук Ярина Квітка.

Над новим синглом Salvia музиканти працювали у звичному для себе форматі дуету (спів – Ярина Квітка; бек-вокал, ударні, електроніка та саунд-продюсування – Володимир Муляр), не дивлячись на те, що нещодавно Folknery розпочали пошук третього учасника гурту. Колектив наразі шукає музиканта-електронщика або просто мультиінструменталіста, який доповнив та розширив би творчі можливості формації у майбутньому.

Українська музика: Фолькнери – Сальвія

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *