Folknery – Сальвія
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

Folknery – Salvia (Кліп)

Український гурт Folknery, відомий своїми веломандрівками світом, презентує кліп на пісню «Сальвія». Учасники гурту Ярина Квітка та Володимир Муляр побували на Кіпрі, де знайшли унікальні локації для відео.

«Ідея відзняти кліп на Кіпрі з’явилась спонтанно, – розповідає Володимир Муляр, учасник гурту. – Ми легкі на підйом та й команда WhiteMovie рroduction теж, тому ми швидко зібрались та полетіли. В аеропорту острова Кіпр взяли авто в оренду та поїхали знімати».

Зйомки тривали п’ять днів. За цей час команда об’їздила весь Кіпр: від Айя-Напи до Пафосу. Перший кадр знімали у каньйоні поблизу Лімасоля, а стрибок у воду – в зовсім іншому кінці країни. Виробництво та монтаж – WhiteMovie production, режисер – Марина Гришай, оператор – Максим Заїка, графіка – В’ячеслав Стоколос, Дмитро Козирєв, колорування – Лев Костенко.

«Це історія чоловіка та жінки, які в один момент зустрічають один одного і разом проходять свій шлях, – розповідає Марина Гришай, режисер. – Між ними виникає енергія, яка перетворюється на творчість, заповнює собою природу і весь світ».

«У кліпі є символ – зелене світло, – додає Ярина Квітка, учасниця гурту. – Це енергія, яка об’єднує чоловіка та жінку. Вони, як інь і янь, знаходять один одного, перероджуються та як дві половинки єдиного цілого, вирушають у інший – ідеальний – світ».

До речі, пісню «Сальвія» Folknery знайшли в експедиції в 2011 році на Хмельниччині. Кілька років працювали над її аранжуванням, а в травні цього року її презентували у мережі.

Folknery – Salvia

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *