Фолькнери - Корисні речі
Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Фолькнери – Корисні речі (Альбом)

Мало кому вдається об’єднати два своїх улюблених хобі в одне цілісне захоплення, але столичний гурт «Фолькнери» ще раз доводить, що все, чого ти дійсно хочеш і до чого прямуєш, можливо досягнути. Унікальність музикантів гурту полягає в тому, що вони їздять у захоплюючі веломандрівки Україною і світом, збираючи народні автентичні пісні задля їх осучаснення і подальшої подачі слухачу в нових цікавих інтерпретаціях. До того ж вони знімають документальні відеохроніки своїх подорожей, тим самим популяризуючи велотуризм серед своїх шанувальників та іншої активної молоді нашої країни, а також привертаючи увагу до збереження національної культури у вигляді фольклору.

Цікаво, що назва музичного колективу наснилася Володимиру Муляру, одному з його засновників уві сні: «Під час велоподорожі до Абхазії, в період пошуку назви для гурту до мене уві сні з’явився американський письменник Вільям Фолкнер, запропонувавши використати для назви його прізвище. За дивовижним збігом воно виявилося співзвучним з терміном «фольклор» – предметом діяльності гурту. Чого нам було відмовлятися?», – розповів він.

Наразі, невелику частину свого збираного музично-культурулогічного матеріалу гурт «Фолькнери» упорядкував у дебютному повноформатному альбомі, що отримав назву «Корисні Речі». Диск увібрав у себе тринадцять композицій, робота над якими тривала з 2010-го року. Більшість представлених в альбомі пісень було зібрано під час експедиції «Країна скарбів», у рамках якої музиканти проїхали на велосипедах від Ужгорода до Луганська.

За словами учасників колективу, вони досить самокритично ставляться до своєї творчості, тож більшість презентованих композицій, перш ніш потрапити на платівку, було декілька разів перезаписано і перероблено. Такий відносно довгий шлях до першого студійного альбому пояснюється також тим, що музиканти працюють самостійно, без фінансової підтримки сторонніх спонсорів. Тож якщо ви бажаєте підтримати музикантів, а разом з тим і їх цікаві мистецькі проекти, вам варто відвідати офіційний сайт «Фолькнерів», на якому зазначено реквізити для добровільних переказів коштів від небайдужих людей.


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *