Фолькнери - Карчата
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

Фолькнери – Карчата (Кліп)

Музиканти столично етно-гурту «Фолькнери» у своїй новій містичній відеороботі «Карчата» показали крізь призму надприроднього протилежний до звичного бік кохання, а також почуття, що можуть стати справжнім ярмом навіть після смерті. «Ой, на горі карчата, а в долині дівчата», – розпочинає своє повіствування пісня. Дівчата, що були за життя ліпшими подругами, закохавшись в одного й того самого чоловіка, не змогли приборкати вир своїх емоцій, та піддалися липкій спокусі злочину, у результаті чого одна дівчина труїть іншу за чаюванням у саду. Але їх привиди так і не змогли віднайти спокій, лишившись в тому яблуневому саду чи не на завжди, раз за разом переживаючи події з минувшого життя. День за днем у саду стоїть все той же стіл із чайним сервізом, за яким дві подруги сидять навпроти, наливаючи одна одній чай. Коли одна з дівчат розуміє, що її отруєно, вона підхоплюється з місця й намагається втекти від своєї долі, продираючись крізь хащі старовинного саду. Інша дівчина слідує за нею. Біганина темними лабіринтами старого саду могла тривати цілу вічність, але одного похмурого дня щось трапляється, і дівчата, подолавши садові хащі опиняться у чистому полі, на горизонті якого видніється силует чоловіка. Взявшись за руки, привиди прямують до горизонту, зникаючи у вічності.
Знімальну локацію, яка б змогла якнайкраще підкреслити атмосферу композиції, що увійшла до дебютного альбому гурту під назвою «Корисні речі», музиканти віднайшли недалеко від Києва, в яблуневих садах селища Щасливе. Керувала знімальним процесом «Карчат», який відбувався у листопаді 2013 року, режисер Оксана Казьміна. Операторську роботу виконав Валерій Мішиєв.
Нагадаємо, що гурт «Фолькнери» відшуковує автентичний музичний матеріал під час велоекспедицій по Україні, осучаснюючи й дещо модернізуючи його. Через відсутнісь рамок і заборон у творчості, колектив охрестив свій стиль «фрі-фолком». Більш детально про музику, а також спортивні проекти учасників гурту, ви можете дізнатись на офіційному сайті формації.

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, Фолькнери, музика українською, украинская музыка, Фолькнери – Карчата, Фольконери,новий кліп Фолькнери, Фолькнери 2014

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Оксана says:

    Чудово!Дякую!
    Пiд цю музику у нас пройшов показ старовинних украïнських вбраннь в рамках Украïнського фестивалю у Монреалi

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *