Фолькнери – Галинка
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

Фолькнери – Галинка (Кліп)

Український етно-гурт «Фольконери» заспівав на березі острова Балі карпатську коломийку під назвою «Галинка», в якій молода дівчина жаліється людям, як тяжко їй у свекрухи і як чудово було в рідної мами. До зйомок кліпу на цю пісню також долучився кларнетист Ян Тичковський, з яким Володимир Муляр та Ярина Квітка познайомились в Індонезії, їдучи на своїх велосипедах з України до Австралії.

Додамо, що гурт «Фолькнери» вже більше року знаходиться в цій мандрівці, організованій у рамках їхнього культурного проекту «Двоколісні хроніки», постійно даючи по дорозі концерти, виступаючи на фестивалях, у клубах та просто на вулиці.

Загалом пісня «Галинка» не є новою – її музиканти записали у Карпатах у 2011 році під час велоекспедиції по Україні. «Тема цієї співанки вічна, не важливо в якому столітті її проспівали. Ми довго не думали над образами до її кліпу, а просто пішли на пляж Індійського океану, побачили корали, яких там чимало під час відпливу, позбирали їх і зробили корони та намисто. З цим всім ми стали такими собі гламурними чуваками з тропічної глибинки, які просто кайфують під музику», – розповіла вокалістка «Фолькнерів».

«Знімали на світанку та ввечері, коли сходить та заходить сонце – саме тоді світло найкраще. Я все знімав, а потім монтував. У цьому плані ми дуже універсальні, адже самі пишемо музику, потім я зводжу, самі знімаємо та монтуємо кліпи. І все це робимо просто в дорозі, на шляху до Австралії», – посміхаючись, додав Володимир Муляр.

Теґи: Фолькнери, Галинка

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *