Фолькнери – Доріжечка
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

Фолькнери – Доріжечка (Кліп)

Подружжя веломандрівників та учасників музичного проекту «Фолькнери», Володимир Муляр та Ярина Квітка, презентують новий офіційний кліп на пісню «Доріжечка», в основу якого покладено стародавню українську весільну співанку. У цій роботі музикантам допомагав Олексій Вагін, українець, який наразі живе та працює в австралійському Сіднеї, де «Фолькнери» якраз готувалися до наступного етапу навколосвітньої велоекспедиції. До слова, подорож Київ-Сідней стала наймасштабнішою велоекспедицією за всю історію України – в її рамках музиканти подолали вражаючих 25000 км за 478 днів.

«Не знаю чи вбачали хлопці якусь ідею в кліпі, але я для себе промалювала сюжетну лінію. Головна героїня кліпу – це дівчина-причинна, що загубилась у власному світі й коханні, бо хлопців аж двоє. Вона блукає по мегасіті серед хмарочосів та австралійських лісів і все не може збагнути, як бути, бо мати ж їй казала, що заміжнє життя нелегке. Вона намагалася знайти відповідь у дзеркалі, але воно розбилося. Це поганий знак…» – каже вокалістка Ярина Квітка.

«Часто не обов’язково мати мішок грошей і велику знімальну групу, аби створити кліп. У дорозі ми з Яриною робимо це удвох, або ж до нас приєднується ще хтось. Тут, у Сіднеї, ми утрьох з Олексієм записали пісню просто у нього вдома і зняли кліп в кількох локаціях міста. При цьому ми не витратили на усе жодного долара. Це цілком відповідає нашому переконанню: власні творчі ідеї варто втілювати у життя, не чекаючи, коли з’являться всі, начебто вкрай необхідні для цього, засоби. Адже інакше вони можуть так і залишитися лише ідеями», – зазначив Володимир Муляр.

Фінальну роботу над колоруванням нового кліпу «Доріжечка» здійснили друзі «Фолькнерів» зі студії WhiteMovie Production, за що музиканти висловлюють їм величезну вдячність, відмічаючи, що без їхньої роботи відео не мало би на стільки особливої містичної атмосфери.


ФолькнериФолькнери
ФолькнериФолькнери

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Ігор Бузницький says:

    Дуже неординарно! Сподобалося :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *