FO SHO – Божевільні
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

FO SHO – Божевільні (Сингл)

FO SHO презентували свою першу україномовну композицію. Сестрички Сіона, Бетті і Міріям з гурту FO SHO, до Дня Незалежності України випустили свій черговий сингл – пісню під назвою «Божевільні».

«Нам дуже часто говорять про те, як фірмово і круто ми звучимо англійською мовою, нас часто плутають з іноземцями і запитують, чому ми так добре говоримо російською та українською? Щоразу ми заново розповідаємо історію своєї родини. Ми народилися в Україні, зросли і все своє життя провели тут. «Божевільні» – це намір зробити приємне для рідної країни на рідній мові і в такий важливий для нас день», – розповіла одна з учасниць колективу, автор пісні – Бетті Єндале.

Свіжий трек вже доступний на всіх цифрових майданчиках. Пісня «Божевільні» має увійти до майбутнього міні-альбому FO SHO, над яким дівчата наразі активно працюють.

Нагадаємо, нещодавно FO SHO оприлюднили свій новий кліп на трек BLCK SQR, з яким вони виступали на національному відборі на Євробачення. У кліпі знялися багато відомих осіб з українського шоу-бізнесу – Constantine, Nikita Lomakin, Юлія Юріна (Yuko), Ivan Taiga, Маргарита Верховцева, Tricky Nicky, Орест Мурій, Sasha Toure та інші.

FO SHO – Божевільні
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *